آموزش بافتنی آموزش کاردستی تزیین تزیینات شیرینی پزی آشپزی
آموزش بافتنی، مدل بافتنی ،مدل لباس،آموزش بافت،آموزش کاردستی، تزیین، تزیینات، تهیه شیرینی،طرز تهیه شیرینی، آموزش آشپزی
چهارشنبه 1 آذر 1391 :: نویسنده : Z A

تمایلات جنسی‌,رابطه جنسی,دلایل مهم توقف رابطه جنسی


ورود به رابطه جنسی در پنچ شماره


فقدان تمایل به برقراری رابطه جنسی یكی از دلایل مهم توقف رابطه جنسی میان زوجین است. مفهوم این موضوع این است كه چنانچه شما از قبل ذهنیت منفی در زمینه رابطه جنسی داشته باشید، در طی زمان و یا پس از ازدواجتان كه با این مساله مواجه می شوید، این امر به طور عمیق و وسیع تمایل شما به برقراری رابطه جنسی را تحت تاثیرات منفی خود قرار می دهد.

لذا برای رفع این مشكل و برای بازگشت تمایلات جنسی باید شروع به ایجاد یك ذهنیت مثبت نسبت به رابطه جنسی نمود. به عنوان مثال به چیزی كه شهوانی است مانند یك دوش یا حمام، یك ماساژ حرفه ای، خواندن یك كتاب، به طور پیوسته فكر كردن به چگونگی برقراری ارتباط جنسی رضایت بخش با همسر  و ... می تواند از برخی روشهای انتخابی شما برای بازگشت صحیح به تمایلات جنسی تان باشد.
شما باید مترصد و ایجاد كننده این فرصتها باشید زیرا اینها موقعیتهایی پرورشی و آموزشی محسوب می شوند كه خود فرد در خلق و ایجاد آن نقش بسزایی دارد.
لازم است كه زن در رابطه جنسی نقش فعالتری به خود بگیرد و آنچه را می خواهد شروع كند و بر اساس آن ادامه دهد.

اینكه هنگام برقراری رابطه جنسی با همسرتان باید چه احساسی داشته باشید به خود شما، احتیاجات تان، مطالعات تان،آرزوها و تمایلات تان بستگی دارد. اینكه شما به لحاظ جنسی ارضا بشوید یك موضوع بسیار مهم است و می تواند به همسرتان هم تسری پیدا كند.
البته روشهای مختلفی برای غلبه بر بی تمایلی
جنسی وجود دارد كه پنج نمونه از آن را برای شما شرح می دهیم. چنانچه شما در دیگر حیطه ها نیز دچار مشكلات زناشویی هستید،(مانند مشكلات مالی، فرزند دار شدن، تقسیم غیر منصفانه كارهای منزل و .. ) ما به شما توصیه می كنیم كه ابتدا مشكل جنسی تان را در اولویت قرار داده و آن را برطرف كنید. چرا كه زنان عادت دارند كه این نوع مشكلات را در درون خود بریزند  اما هرگز آنها را فراموش نمی كنند تا حدی كه حتی رابطه جنسی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد و تمایلات خود را از دست می دهند.


 نكته اول

برقراری رابطه جنسی بسیار مهم تر از تجربه كردن ارگاسم است. موضوع نادرستی كه گاه به زنان و مردان گفته می شود این است كه وقتی زن به ارگاسم می رسد از نظر جنسی ارضا شده است. درحالی كه این غلط بوده و تعجب آور است! زنان سالم می توانند به ارگاسم برسند كه اغلب چنین هم می شود اما هنوز با این حال تمایلات جنسی ندارند یعنی رغبتی به برقراری رابطه با همسرشان نشان نمی دهند.
متاسفانه زوجینی كه به دنبال پاسخ دهی به مشكلات جنسی شان هستند بر روی داشتن ارگاسم بهتر و بیشتر متمركز می شوند و این كار از طریق موقعیتهای جنسی، وسایل و ابزارهای متنوع جنسی و ... انجام می دهند. در حالی كه به ارگاسم رسیدن بخش كوچكی از آن چیزی است كه رابطه جنسی شما می تواند و باید داشته باشد چرا كه كیفیت رابطه زن و مرد و توجه مرد به خواسته ها و تمایلات همسرش نقش بسیار عمیقتر و موثرتری بر رابطه جنسی دارد. لذا ضروری است مجددا بر روی جنبه های شهوانی و احساسی رابطه جنسی تان تمركز كنید.

نكته دوم
نیاز جنسی شما و همسرتان یكسان است. وقتی كه زن و شوهری به یك ارتباط طولانی مدت می رسند زن از گفتن آنچه كه می خواهد خودداری می كند و لذا از نظر جنسی كمتر ارضا می شود زیرا به بحث و گفتگو درباره تغییر نیازهایی جنسی اش نمی نشیند و این تغییرات را در نظر نمی گیرد. علاوه بر این زنان از اینكه یك رابطه جنسی موفقیت آمیز را از همسرشان درخواست كنند، احساس انزجار دارند و بسیاری از آنها بیان این درخواست را دور از ادب و شان زنانه می دانند.
این موضوع سبب شده بسیاری از زنان احساس كنند كه نیازهایشان در مرتبه نخست اهمیت قرار ندارد در حالی كه باید بدانید شما نیز یك طرف رابطه جنسی هستید و نیاز شما به اندازه نیاز های شوهرتان حایز اهمیت است.

نكته سوم
به این مساله اشراف داشته باشید كه فراتر از رابطه جنسی چه می خواهید؟ اگر از اینكه بخشی از ارتباط شما به رابطه جنسی ختم می شود ناراحت هستید لازم است از اینكه واقعا در ورای یك رابطه جنسی خواهان چه چیزی هستید، آگاهی كسب كنید.

معمولا بیشتر زنان خواهان پیش نوازی نسبتا طولانی قبل از برقراری رابطه جنسی هستند. اما از طرف دیگرمتاسفانه بسیاری از زنان از پیش نوازی فرار می كنند چرا كه می خواهند هر چه زودتر رابطه جنسی تمام شود. لذا اگر خواهان برقراری رابطه جنسی نباشید وضعیت سردرگمی خواهید یافت و در یك چرخه گیر می افتید؛ از یك طرف رابطه جنسی تان ارضا كننده نیست و تمایل به بهبود آن دارید و از طرف دیگر از این رابطه فرار می كنید. لذا شما هرگز به اندازه كافی تحریك نمی شوید زیرا نیازهای خود را در نظر نمی گیرید و انها را بیان نكرده و ان را جستجو نمی كنید زیرا هرگز در طی سالها فعالیت جنسی تان با همسرتان، در این زمینه به بحث و گفتگو ننشسته اید در حالی كه گفتگوی صادقانه و تبادل نظر كلید رفع این بی تمایلی است.
اگر از اینكه بخشی از ارتباط شما به رابطه جنسی ختم می شود ناراحت هستید لازم است از اینكه واقعا در ورای یك رابطه جنسی خواهان چه چیزی هستید، آگاهی كسب كنید

نكته چهارم
به تماس مجدد با بدن تان باز گردید. زنان دایما در حال فكر و خیال و مرور مشغله ها و مسئولیتهایشان زندگی می كنند. البته داشتن برنامه ریزی برای مسئولیتها و داشتن دغدغه دایمی در این زمینه ها بسیار خوب است مگر در رختخواب. هر زنی باید به خودش اجازه و این فرصت را دهد كه در هنگام چشیدن احساس های مختلف و شورانگیز لمس شدن، خندیدن، شنیدن و .. با خیالی اسوده مراحل را طی كند و حتی لازم است بدون احساس شرم و گناه به راحتی از تجربیات
جنسی خود با همسرش به طور لذت بخشی تعریف و تمجید و یادآوری كند.

 نكته پنجم
در تعیین نقشه و راه ارتباط جنسی حضور فعال داشته باشید. بسیاری از زنان هنوز در رختخواب نقش انفعالی دارند و منتظر هستند كه شوهر شرع كننده باشد و شكل و مدّت و كیفیت رابطه جنسی تنها از جانب همسرش تعیین شود و بعد شكایت می كند كه این چیزی نیست كه او دوست داشته و دلش می خواسته است.
لازم است كه زن در رابطه جنسی نقش فعالتری به خود بگیرد و آنچه را می خواهد شروع كند و بر اساس آن ادامه دهد. این امر به او احساس و اعتماد به نفس در رابطه
جنسی  می دهد كه در نهایت او را قادر به ساخت یك زندگی بهتر و كامل تر جنسی خواهد كرد.

 حرف آخر
بدست اوردن مجدد تمایلات و خواسته های جنسی كار مشكل و وقت گیری نیست و كافی است كه یك نشست صمیمی و صادقانه با همسرتان در زمینه رابطه جنسی داشته باشید و با یكدیگر صحبت كنید. با انجام این كار بیشتر از  هر وقت دیگری به طرف رابطه جنسی ترغیب خواهید شد.

منبع: tebyan.net

نوع مطلب : دانستنی های جنسی برای زوجین، 
برچسب ها : رابطه جنسی، تمایلات جنسی، مشکلات جنسی، ارتباط جنسی، جنسی، زناشویی، آموزش، تصویر، تمایلات جنسی‌، رسیدن به ارگاسم، راههای رسیدن به ارگاسم، رابطه جنسی، دلایل مهم توقف رابطه جنسی، ارگاسم، ارضا شدن، روابط جنسی، تجربه كردن ارگاسم، آموزش روابط زناشویی، آموزش روابط جنسی، jensi،
لینک های مرتبط :

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


آموزش بافتنی|آموزش کاردستی|تزیین|تزیینات|شیرینی پزی|آشپزی

مدیر وبلاگ : Z A
موضوعات
نویسندگان
نظرسنجی
کدام پست ها را بیشتر می پسندید؟

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات